DC AVEX s.r.o.

Sponsoring

HC Děčín

HC Děčín

Naše společnost dlouhodobě podporuje druholigový děčínský hokejový klub. V tomto roce dosáhli naši hokejisté největšího úspěchu v historii klubu, když prohráli v posledním finálovém utkání v Klášterci. Finálovou sérii doma sledovaly rekordní návštěvy dosahující až 3 000 diváků. Pro utkání v Klášterci byly vypraveny výjezdní divácké autobusy, které na kláštereckém stadionu vytvořily domácí atmosféru.


Janovský trhák

Janovský trhák

Přes 250 závodníků se účastnilo v sobotu 21. 4. 2012 již třetího ročníku této cyklistické časovky do vrchu z obce Hřensko do obce Janov v Českém Švýcarsku. Cyklisté zdolávají převýšení přes 200 m na trati dlouhé 2 800 m. Závod se stal velmi oblíbenou akcí mezi amatéry i registrovanými závodníky, neboť počet účastníků stoupá každým rokem. Společnost DC AVEX podporuje závod finančně i aktivní účastí ve výjezdu.


Dřevosochání a Kudlichovi pivní slavnosti v obci Ludvíkovice

Dřevosochání a Kudlichovi pivní slavnosti v obci Ludvíkovice

V létě 2011 se uskutečnil 1. ročník Kudlichova pivního festivalu, kde se představily malé a rodinné pivovary se svými produkty. Akce byla doprovázena kulturním programem v podobě živé hudby a tematické výstavy v místním kulturním domu.

Další významnou akcí v obci byl rovněž 1. ročník dřevosochání. Pozvaní umělci patřili mezi špičku ve svém oboru. Jejich vytvořená díla byla posléze instalována i v okolních obcích. Akce byla opět doprovázena programem pro děti i dospělé.

I přes nepřízeň počasí obě akce sklidily úspěch, díky kterému naše společnost počítá s podporou i v následujících ročnících.


Kroky ke kráse

Kroky ke kráse

Dne 10. listopadu 2011 se ve Společenském domě Střelnice Děčín uskutečnil dámský společenský večer, jenž rovněž obdržel menší finanční dar. Akce se těšila pozitivním ohlasům i díky moderátorům Janu Čenskému a Alici Bendové.